• info@incimimarlik.com

İNCİ MİMARLIK

Yenilikçi, fonksiyonel ve dikkat çekici çözümleriyle çalıştığı tüm markalara yurt içi ve yurt dışında değer katmaya devam ediyor.

İnci Mimarlık, mimarlığın ve fuar hizmetlerinin Türkiye'de ve dünyada nitelikli bir şekilde uygulanabilmesi ve mimari kalitenin bulunduğu seviyenin de üzerine çıkarılabilmesi için çalışmalarını sürdüren bağımsız bir fuar stant ve mimarlık merkezidir. Merkezin tüm etkinlikleri küresel mimarlık trendleri göz önünde tutularak planlanmaktadır.

İnci Mimarlık, Mart - Temmuz 2009 arasında sürdürülen hazırlık çalışmalarının ardından, 15 Temmuz 2009'da faaliyetlerine başlamıştır. Merkez, kurulduğu günden bugüne, çeşitli sektörlerden çok sayıda firmaya stant ve iç mimari hizmeti vermiş ve övgülerini almıştır.

İnci Mimarlık yaptığı tüm projeleri, hizmet verdiği kurumlarla işbirliği içinde yürütmektedir. Alanında uzman olan ve hızlı çözüm üretebilen kadrosuyla fuar sektörü ve iç mimarlık hizmetlerini her zaman en iyi şekilde müşterilerine hizmet vermeyi kendisine bir kural edinmiştir.

İnci Mimarlık olarak ulusal, uluslararası fuar ve kongrelerde hizmet vermekteyiz. Amacımız, hedeflerinizi ve isteklerinizi öğrenip, ürünlerinizi ve firmanızı en iyi şekilde tanıtmak, sizi bir adım daha ön plana çıkarmaktır.

Tamamen sunulan projeye bağlı kalınarak üretilmiş standımızla, fuar süresince her türlü ihtiyacınızı karşılamaya yönelik teknik personelimizle yanınızdayız.